Geçtiğimiz iki yılda Türkiye ve dünyanın önemli isimlerini ağırlayan ‘Mersin Altın Palmiye Ödülleri’ organizasyonunda bu sene de birbirinden değerli isimler yer alacak. 


Mersinli Gazeteci Aşk Doktoru Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Çoşkundeniz'in Tertip Komitesi Başkanlığını yaptığı tertip komitesinden  çok önemli isimler bulunuyor. Organizasyonun kurucusu organizatör Nedim Delibaş, 9 Mayıs Pazartesi akşamı Mersin Wonasis Hotel'de yapılacak çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü ve ülkemiz adına da çok önemli bir organizasyon olan ‘Altın Palmiye’yi Mersin’de gerçekleştirecek olmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti.


Delibaş, yurt içi ve yurt dışından birçok ünlü ismi Mersin'de ağırlamaktan onur duyacaklarının altını çizerken “Biz yine başarılı bir organizasyon için düğmeye bastık ve var gücümüzle çalışıyoruz. Kentin marka değerini de artırdığına inandığımız ‘Mersin Altın Palmiye’ bu yıl da adından sıkça söz ettirecek” .Ödül adayları 15 Mart - 20 Nisan tarihleri arasında organizasyon resmi web sitesi www.altinpalmiyeodulleri.com - www.altinpalmiye.com.tr adreslerinden halk oylaması sonucu gerçekleşecek diye konuştu.