Türkiye'nin en büyük organizasyonlarından biri olan bu yıl 3.sü gerçekleşecek olan ‘Mersin Altın Palmiye Ödülleri’ sahiplerini buldu. 3.Altın Palmiye Ödülleri’nde Sinema, Müzik, Spor, Yaşam, Televizyon ve Basın Ödülleri olmak üzere 6 kategoride ödüller birer bire sahiplerini buldu.

 Bu Özel ödüller, 9 Mayıs Pazartesi akşamı Mersin'de düzenlenen muhteşem geceyle sahiplerine verildi. YILIN SPOR MENAJERİ YİNE 'ÖZKAN DOĞAN' Halk oylamasına sunulan anket sonuçlarına göre, 'Spor Ödülleri' kategorisinde 'Yılın Spor Menajeri' ödülünün sahibi Dünyaca ünlü spor menajer Özkan Doğan oldu. Türk futboluna Roberto Carlos, Samuel Eto'o, Wesley Sneijder ve Mario Gomez gibi dünyaca ünlü yıldızları kazandıran Dünyaca ünlü menajer Özkan Doğan, Yılın spor menajeri ödülünün sahibi oldu. 
Geceye gelerek ödülünü ünlü sanat.ı Doğuş'un elinden alan Özkan Doğan: "Beni bu ödüle layık gören halkımıza çok teşekkür ediyorum. Ülkemizin tanıtımı ve futbolumuzun gelimesi için can gücüyle çalışmaya ülkemize yeni yıldız futbolcular kazandırmaya devam edeceğiz" dedi. Ülkemizin imajına ve tanıtımına büyük katkı yapan Özkan Doğan geçtimiz yıl Türkiye Spor Adamları Ödülleri'nde 'Yılın Menajeri' ödülünün sahibi olmuştu.