Yazarlar >> Nedim Delibaş >> Mersin'den Dubai'ye Altın Palmiye Ödülleri

Mersin'den Dubai'ye Altın Palmiye Ödülleri

28.7.2017 19:15:

Uzun zamandır düşünü kurduğum bir törendi Altın Palmiye Ödülleri. Ve sizlere artık birde dergi olarak bu sütunlardan sesleneceğiz. İlk sayımızda organizasyonun tüm detaylarını bulacağınız Altın Palmiye Ödüllleri Dergimizi internet ortamında da takip edebileceksiniz.

Ve Gelelim İstanbul maceramıza…

2014 Yılında Mersin’de sevgili Aydın Gürz kardeşim ile başlayan yolculuk 3 yıllık Mersin serüveninden sonra 2017 yılında İstanbul ile devam etti. Mersin’de yaptığımız 3 organizasyonun son derece başarılı olması ile bu organizasyonun Türkiye’nin marka değerine katkı yapması için yerinin İstanbul olduğuna karar verdik.

Dünya’da Altın Palmiye Ödülleri 3 yerde yapılıyor. Cannes Film Festivali’nde en iyi filme verilen Altın Palmiye, Amerika’da Beverly Hill Film Fest’te verilen 12 sinema filmi Altın Palmiye Ödülleri olarak verilirken son olarak Meksika’da Meksika Film Fest ve ödüller Altın Palmiye Ödülleri.

GOLDEN PALM AWARDS DÜNYA SAHNESİNDE

Ve bizde Türkiye Patentlerini alarak bu işe başladık Altın Palmiye Ödülleri olarak sahneye çıktık. Ve

Son olarak uzun çabalar sonunda en kıymetli uluslararası domain olan www.goldenpalmawards.com aldık. Ve bunu da patentleyerek artık Altın Palmiye Ödüllerini Golden Palm Awards olarak dünya arenasındaki yerini almaya hazır hale getirdik.

Bu yıl İstanbul’da Golden Palm Awards olarak yaptığımız Altın Palmiye Ödüllerini 5. Yılında Uluslararası olarak yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim.

Ve gelelim 4. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri İstanbul’a…

Kültür, Sanat,Sinema,Müzik,Televizyon ve Medya, İş Dünyası ödüllerinden oluşan Altın Palmiye Ödülleri yaşamın tüm renklerini barındırıyor.Uzun uğraşlar,büyük emekler verilerek yaptığımız organizasyon hiçte kolay olmadı. Aynı gün Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri töreni olmasına rağmen çok büyük bir katılım ile gerçekleşen organizasyonumuz deyim yerindeyse Türkiye gündemine damga vurdu.

15 Temmuz Şehitlerini Anma ve Saygı Gecesi olarak düzenlediğimiz gecede yok yoktu. 1 Milyon 88 bin kişinin oy kullandığı anketler sonucu kürsüye çıkanlar ödüllerini alırken Jüri Özel Ödül sahipleri ve ödül almadığı halde geceye gelen 350 kişi bu özel gecenin mimarı oldu.

Ben bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği olan başta ana sponsorumuz İhlas Haber Ajansı & TGRT Eu ailesi olmak üzere Genel Koordinatörümüz Samet Aslan, Spor Türkiye Yayın Yönetmenimiz Emrullah Taytan, Organizasyon İletişim Sorumlumuz Banu Güngörmez, Pr Ajansımız Bizce Tanıtım Esra Dalgıç hanım ekibine, Tertip Komitesi Üyelerimiz proje ortağım Aydın Gürz, Faik Öztürk,Sinan Vardar, Mehmet Çoşkundeniz, Tuğba Özerek,Ümit Erdim, Yavuz Seçkin, Özlem Sürekli, Av. Benan Şenbayram,Süleyman Topçu, Lale Sezmiş, Çağla Saraç, Sponsorumuz Mehmet Güçlü ve muhteşem sunumları ile Elif Ece Uzun, Vatan Şaşmaz’a ve adını saymayı unuttuğumum yüreklere sonsuz şükranlarımı sunuyorum

Ayrıca gecenin kusursuz geçmesinde emekleri olan Raffles Hotel ve Yedi Ses Bülent Işık bey ve ekiplerini de yürekten kutluyorum.

Ve son olarak başlığımıza da konu olan Dubai olayına gelmek istiyorum. Organizasyon sonrası Dubai’den Golden Palm Awards olarak bu işe talipler çıkması yaptığımız organizasyonun vizyonu açısından bizlerin ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Türkiye tanıtım günleri çerçevesinde iş,sanat,spor,sinema,müzik ve televizyon dünyasını Dubai’de dünya starları ile aynı anda ağırlamak bizim için büyük onur olacak. Hem de fuar yaparak Türk televizyon,sinema ve dizi sektörü için büyük bir arenada boy gösterme olanağımız olacak

Dubai’ mi neden olmasın biz varız biz hazırız ?Hiç yorum yok! Yorumunuzu eklemek için tıklayınız

Yazarın önceki yazıları


Hiç yorum yok! Yorumunuzu eklemek için tıklayınız

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan 33numara.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunan Haberler